18 Yıldır Sağlık ve Güzellik İçin Üretiyoruz.

Salkom Kozmetik 2002 yılında faaliyetlerine başlamış olup; Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından biridir. Firmamız sağlık ve kişisel bakım konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel ekibi ile doğru, güvenilir ve etkin çözümler sunar. Sosyal sorumluluk anlayışı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Salkom olarak, bitkisel ve doğallığı ilke edinmiş, insan sağlığına zarar vermeyen, doğal, bitkisel ürünlerin üretimini yapmaktayız.

Salkom® başta ülkemiz olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Salkom Logo

VİZYONUMUZ

Türk Kozmetik sektörünün lider kuruluşlarından biri olma yolunda ilerleyen Salkom® ;

 • Etik çalışma ilkelerini benimseyen,
 • Nitelikli ve eğitimli insan gücüyle çalışan,
 • Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üreten,
 • Geniş ve yüksek kaliteli ürün yelpazesine sahip,
 • Çevreye saygı bilinci gelişmiş bir vizyona sahip olmaya özen göstermektedir.

MİSYONUMUZ

 • Sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkelerini benimseyen,
 • Dünyadaki tüm gelişmelere açık,
 • Tüm değişimlere hızla ayak uyduran,
 • Çalışanlarına profesyonel bir iş ortamı hazırlayan,
 • Ürün kalitesinden ödün vermeyen,
 • Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan,
 • Türkiye’deki kaynakları değerlendiren,
 • Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yaptığı yüksek yatırımlarla; uzun vadeli stratejiler belirleyen bir kurum olmaya büyük önem vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Salkom Kozmetik, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır.

Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak ve Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılarak üretilmiştir.

Salkom Kozmetik Turizm Orman Ürün İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.
MERSİS: 0741036271500017

Güzelliğin Ve Sağlığın Doğada Saklı Olduğuna İnanıyoruz.

Salkom olarak, kurumsal odağımızın temelini oluşturan doğallığı ve bitkiselliği ilke edindik. Bu ilkemiz doğrultusunda insan sağlığına dost, bitkisel ve doğal ürünler geliştiriyor ve her zaman daha iyisini sunmak üzere bu alanda yatırımlar yapıyoruz.

110000 ADET ÜRÜN SATIŞI
60000 ADET SİPARİŞ
9000 MUTLU MÜŞTERİ
78 ÇEŞİT ÜRÜN
11 ÜLKEDE SALKOM
7 ALT MARKA

Nasıl Üretiyoruz?

İHTİYAÇ ANALİZİ

İnsan odaklı çalışıyor, tüketici ihtiyaçlarını derinlemesine değerlendiriyor, anlıyor ve izliyoruz. Ürünlerimizin insan sağlığına dost olması gerektiğine inanıyor ve bu konuda sürdürülebilir politikalar izliyoruz. İnsan değerinin farkındayız.

HAM MADDE ARAŞTIRMASI

Hassasiyetle gerçekleştirdiğimiz bilimsel araştırmalarımız sonucunda en doğru ve en güvenilir ürünü geliştirebilmek için çok çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz tüm doğal ürünleri profesyonel ortamda araştırıyor, deney ve gözlem prensibini benimseyerek üretim sürecinin tamamını izliyor ve kontrol ediyoruz. Ürün tüketiciye ulaşmadan önce ürünün insan cildine uygun olduğundan emin olmak istiyoruz.

LABORATUVAR
& AR-GE

Doğal ve bitkisel, en güvenilir, en etkili ürünleri geliştirebilmek üzere konusunda uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Yerli ve yabancı uzman kadromuz ile Ar-Ge faaliyetlerini yürütüyor ve bu alanda yatırım yapıyoruz. En iyi ürünlerin arkasında başarılı bir uzman kadro olduğuna inanıyor ve ekibimize güveniyoruz.

NİHAİ ÜRÜN

Doğayı seviyor korunması gerektiğine inanıyoruz. Çevreye duyarlı, sürdürülebilir bir politika anlayışını benimseyen kurum vizyonumuz kimyasaldan uzak, tabii ve bitkisel ürünler geliştiriyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğumuzun farkındayız ve üretim sürecinin tamamında mümkün olduğunca az karbon salınımına izin veriyoruz. Geliştirdiğimiz ürünlerin çevresel etkilerini değerlendiriyor ve diğer tüm canlılarla aynı gezegende yaşadığımızı biliyoruz.

Becerikli Ellerde, Kaliteli Ürünler Olsun İstiyoruz

Etkinliklerimiz

Düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz eğitim, seminer, atölye çalışmalar, programlar, fuar katılımları ve bunların yanında dinlenme ve tatil konsepti ile etkinliklerimiz, sponsorluklarımız her yıl devam etmektedir.

Kurumsal Tanıtım Videomuz

23 Ülkeden Katılımcıyla Düzenlenen Antalya Programı

Saç Tasarım & Güzellik Eğitimleri

TESCİLLİ MARKALARIMIZ

Desteklediğimiz Bazı Kuruluş ve Markalar

Sponsoru Olmaktan Gurur Duyduğumuz Kuruluşlar